top of page
MuratCakan.webp

1. Olağan Genel Kurulumuz yapıldı

Değerli Üyelerimiz, Değerli Mezunlarımız, Değerli Doğal Akedemisyen ve Öğrenci üyelerimiz;
7 Ocak 2023 Cumartesi günü ilk olağan Genel Kurulumuzu İTÜ Maslak Kampüsü- Arı Teknokent ARI 6 Enerji binası Konferans salonunda 74 üyemiz, 2 Akedemisyen ve 4 öğrenci üyemizin katılımı ile şenlikli ve mutlu bir ortamda gerçekleştirdik.
Gündem akışı içinde sırası ile ;
·        Divan seçimi oy birliği ile yapıldı. Başkan; Dr Öğretim Görevlisi Murat ÇAKAN, Başkan Yardımcısı : Sinan YILMAZ ve Bülent HOŞGÖR seçildi.
·        Başkanımız Doç Dr. Ali ÇINAR açılış konuşmasını , Kurucu YK Sekreterimiz Prof.Dr.Kemal Guven Gulen Çalışma Raporunu, Kurucu YK Saymanımız Mehmet UZUNER mali raporumuzu ve Kurucu YK Başkan vekilimiz Binnaz KUNAÇ Burs Komisyonu raporunu okudular.
·        Kurucu Yönetim Kurulumuz üyelerimizin oy birliği ile İBRA edildi.
·        Yönetim Kurulu Seçimi;
Seçime MAKİNA 1923 grubu 7 Asıl  ve 7 Yedek Yönetim kurulu, 3 Asıl 3 Yedek Denetleme Kurulu ( Toplam 20 üyemiz ile ) aday oldu.
MAKİNA 1923 Grubu Başkan Adayı Prof. Dr. Seyhan ONBAŞIOĞLU ve Oğuz Bozkurt ÇİMİR ilkeler ve çalışma programlarını okudular.
Makine 1923 grubu seçimi tüzüğümüz gereği gizli oylama sonucu 74 üyemizden 71 oy alarak kazandı. ( 2 Boş, 1 geçersiz ve 3 şerhli oy alarak)
 
·        Dilek ve Temenniler bölümünde üyelerimiz, Akademisyen ve Öğrenci Üyelerimiz konuşmalar yaptı ve Öğrenci üyelerimizin hazırladığı video izlenerek Genel Kurulumuz şenlikli ve mutlu bir ortamda sona erdi. Genel Kurul sırasında uzun süreden beri görüşmeyen eski dostlar buluşarak hasret giderdiler.
 
Tüm Mezunlarımızı yeni dönem için üye olmaya ve çalışmalara katkı vermeye davet ediyoruz.
#İTÜMAKMD #itumakinafakültesi #itumakinafakultesimezunlarderneği #yönetimkurulu #MAKİNA1923

bottom of page